Size Özel Sağlık Çözümleri

Pazartesi-Cuma 9:00-17:00
Cumartesi 9:00 - 17:00
Pazar Kapalı
Açılış Saatleri

Kronik Yara Bakımı ve Tedavisi ve ZGHolistic Clinic

Günümüzde modernleşmenin gerek birey gerek toplum nezdinde neden olduğu çeşitli handikapların yanında en büyük etkisi zihin dünyamızı tersyüz etmesidir.
 
Geleneksel tıp ya da günümüzdeki uygulamasıyla hastane, sağlık merkezlerindeki tedavi yaklaşımı sadece vücudunuzun semptomatik bölümüne odaklanırken, “Bütüncül Tıp” insanı bir bütün olarak değerlendirerek zihin, beden ve ruh olgularının birlikte “iyi olmasını hedefleyen” yaklaşım içerir.
 
Tekrarlayan enfeksiyonlara yakalanırsanız, sorun dış etkenlerden ziyade bağışıklık sisteminizdedir. Kronik hastalıklardan kaynaklanan ağrılarınız varsa, tedavinizin yararlarını en üst düzeye çıkarmak için duygusal iyiliğiniz de dahil olmak üzere tedavi yaklaşımı öznenin “bütün bir kişi” olarak ele alınması gerekliliğidir.
 
Kronik Yara Bakımı ve Tedavisi konusunda da aynı prensibin geçerli olduğuna inanıyoruz. Tam olarak bu prensibi benimsemiş durumdayız. O nedenle yararsız, hatta zarar veren uygulamalardan yorulduysanız, size  acı veren semptomlardan kurtulmak istiyorsanız, yara bakımı ve tedavisi konusunda doğru uygulamaları bu konuda deneyim sahibi profesyonel tıp hekimlerimizden isteyiniz.
 
Kronik Yara Bakımı ve Tedavisi” alanında multidisipliner ve doğal tedavi uygulamaları içeren seçenekleri istemek en doğal hakkınızdır.
 
HASTA MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI
ZGHolistic Clinic Yara Tedavi ekibi olarak, hasta memnuniyetini en ön planda tutan bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Hastalarımızın güvenini kazanmak ve onların sağlığını korumak için çalışıyoruz. Her hastanın durumu farklı olduğundan, tedavi süreçlerini bireysel olarak planlayarak bütüncül ve etkili yöntemleri uyguluyoruz.

ÖZEL BİLGİ HASTANESİ BATIKENT
ZGHolistic Clinic Ankara Yara Tedavi Merkezi, kolayca ulaşılabilir bir konumdadır. İnönü Mahallesi Batı Bulvarı, No:99, 06370 Batıkent / Yenimahalle / Ankara’da modern ve ferah tasarlanmış hastane binamızda hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olma imkanı sunuyoruz.

Ankara Yara Tedavi ve Yanık Bakım Merkezi, alanında uzman doktor kadrosu, modern tıbbi olanakları ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile bir araya gelmiş sağlık ekibidir. Prof. Dr. Halil YAMAN liderliğindeki Yara Tedavi ekibi, hastalara en iyi tedavi seçeneklerini sunarak sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Sağlığınızı önemseyen Ankara Yara Tedavi Merkezi ÖZEL BİLGİ HASTANESİ BATIKENT’e başvurarak, deneyimli hekimlerimizin güvenli ellerinde sağlık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Daha Fazla

Hizmetlerimiz

Polikliniğimizde hizmet verdiğimiz bir çok bölüm bulunmaktadır.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde Romatizmal, Kas/İskelet sistem hastalıkları kapsamında hizmet sunuyoruz.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde sunduğumuz ürogenital sistem hastalıkları hizmetleri için iletişime geçiniz.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde sunduğumuz sinir sistemi hastalıkları hizmetleri için iletişime geçiniz.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde sunduğumuz mide ve bağırsak hastalıkları hizmetleri için iletişime geçiniz.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde sunduğumuz cilt hastalıkları tedavisi ve hizmetleri için iletişime geçiniz.

Spor hekimliği alanında hizmetlerimiz ile her zaman yanındayız. Spor doktoru hizmeti için hemen bizimle iletişime geçiniz.

Spor yaralanmaları alanında hizmetlerimize ulaşmak ve danışmanlık almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde sunduğumuz bütün hastalık ve tedavi hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

ZGHolistic Clinic Ankara merkezli kliniğimizde sunduğumuz bütün tedaviler kapsamında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Size Özel Sağlık Çözümleri

Ankara merkezli sağlık kliniğimizde hastalarımızın sorunlarını özel olarak ele alıyor, şikayetlerin tamamı ile giderilmesi adına temelde yatan sebeplere odaklanıyor ve bütüntüncül bir yaklaşım ile akupunktur, ozon terapisi, fitoterapi gibi farklı doğal tedavi yöntemlerinden faydalanarak hastalarımız için en uygun ve sadece onlara özel tedavi yöntemleri geliştiriyoruz.

Daha Fazla
Office
Office Office

SAĞLIĞINIZ İÇİN BURDAYIZ.

ZGHolistic Clinic olarak uzman doktorlarımızla birlikte güzel yarınlarınıza katkımız olsun .

We are here for your health.

Ekibimiz

Uzman Doktorlarılarımız

Doctor Prof. Dr. Halil Yaman Prof. Dr. Halil Yaman

Prof. Dr. Halil Yaman

Daha Fazla


Gündemden son haberler

Gündemi takip etmek için bizimle kalın.

| yorumlar |Ziyaretçiler İçin Haberler - ZGHolistic Clinic

Ziyaretçiler ile ilgili haberler

Ziyaretçi süreçleri hakkında son gelişmeler için ZGHolistic Clinic Haberler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Devamını oku

| yorumlar |Hasta Haberleri - ZGHolistic Clinic

Hastalarla ilgili haberler

Hastalar hakkında son gelişmeler için ZGHolistic Clinic Haberler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Devamını oku


Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve web sitesi trafiğini analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerezleri nasıl kullandığımızı ve "Gizlilik Tercihleri"ne tıklayarak bunları nasıl kontrol edebileceğinizi okuyun.

Gizlilik Tercihleri Kabul Ediyorum