ZGHolistic Clinic

Sağlıklı Gelecekler İçin Yanınızdayız.

Neden ZGHolistic Clinic?

Günümüzde modernleşmenin gerek birey gerek toplum nezdinde neden olduğu çeşitli handikapların yanında en büyük etkisi zihin dünyamızı tersyüz etmesidir.

Geleneksel tıp ya da günümüzdeki uygulamasıyla hastane, sağlık merkezlerindeki tedavi yaklaşımı sadece vücudunuzun semptomatik bölümüne odaklanırken, “Bütüncül Tıp” insanı bir bütün olarak değerlendirerek zihin, beden ve ruhu birlikte “iyi olmayı hedefleyen” yaklaşımı içermektedir. 

Tekrarlayan enfeksiyonlara yakalanırsanız, sorun dış etkenlerden ziyade bağışıklık sisteminizdedir. Kronik hastalıklardan kaynaklanan ağrılarınız varsa, tedavinizin yararlarını en üst düzeye çıkarmak için duygusal iyiliğiniz de dahil olmak üzere tedavi yaklaşımı öznenin “bütün bir kişi” olarak ele alınması gerekliliğidir.

O nedenle yararsız hatta zarar veren uygulamalardan yorulduysanız, size  acı veren semptomlardan kurtulmak istiyorsanız doğru uygulamaları bu konuda deneyim sahibi profesyonel tıp hekimlerinden isteyiniz.

“Bütüncül tıp” rehberliğinde multidisipliner, doğal tedavi uygulamalarını içeren seçenekleri ZGHolistic Clinic olarak sizlerle buluşturuyoruz. Geleneksel tedavi yöntemlerinden ve devam eden kronik rahatsızlıklardan bıktıysanız Bütüncül Tıp Tedavi uygulamalarından faydalanmak en doğal hakkınızdır. 

  • Doğal Terapiler/GETAT Uygulamaları
  • Yara Bakım ve Tedavi Hizmetleri
  • Sinir Sistemi Hastalıkları
  • Romatizmal Kas-İskelet Sistemi Hastalıkları
  • Mide ve Bağırsak Sistemi Hastalıkları
  • Ürogenital Sistem Hastalıkları
  • Cilt Hastalıkları
  • Ve diğer birçok tedavi hizmetleri ile yanınızdayız.


Her Yönüyle Sağlığınıza Odaklanıyoruz! Holistik Yaşam yolculuğunuzda uzman kadromuzla yanınızdayız.
Felsefemiz: Kaliteli sağlık hizmetleriyle insanları buluşturmak, holistik bir yaklaşımla sağlık hizmeti sunmak…

Sağlığınız için bize ulaşın.Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve web sitesi trafiğini analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz. Çerezleri nasıl kullandığımızı ve "Gizlilik Tercihleri"ne tıklayarak bunları nasıl kontrol edebileceğinizi okuyun.